Fryzjerki w Kosmosie

Dwadzieścia sześć adeptek sztuki fryzjerskiej z całego regionu wystartowało w VI Międzyszkolnym Konkursie Fryzjerskim, organizowanym przez Zespół Szkół nr 4 w Lesznie. Uczennice i uczniowie reprezentowali m.in. szkoły w Lesznie, Śremie, Nietążkowie, Kościanie W tym roku motywem przewodnim były Kosmiczne Rewolucje.

Naszą szkołę reprezentowały zwyciężczynie IV Szkolnego Konkursu Fryzjerskiego, który odbył się w październiku tego roku. Były to: Sandra Guzek z modelką Pauliną Dobraś, Agata Humska z modelką Martyna Damrych – uczennice klasy 3 Fw, oraz Natalia Szymkowiak z koleżanką z klasy 2 FmW - Kamilą Bieganek.

Zwyciężczynią została reprezentantka gospodarzy - Agata Koźlik.

Pomimo ogromnej konkurencji i różnorodności fryzur nasza przyszła fryzjerka uklasowała się na podium - III miejsce – Sandra Guzek z klasy 3 Fw. To jednak nie jedyna nagroda Sandry. Otrzymała również wyróżnienie od Maia Dec-Polaszek-Make-Up Artist Mistrz Polski w Makijażu Profesjonalnym 2016 w formie zaproszenia do współpracy przy kolejnym projekcie i sesji zdjęciowej.

Konkursy fryzjerskie obfitują w nagrody
– trzymajcie tak dalej fryzjerzy !!!

Specjalne podziękowania składamy Radzie Rodziców przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kościanie za sfinansowanie wyjazdu, oraz pracodawcom: Salonowi fryzjerskiemu ANGEL Angelika Lewandowska w Kościanie, Studio Fryzjerskie Agnes Agnieszka Józefowska  w Kościanie oraz Hasińska Magdalena Salon Fryzjerski w Kościanie  za przygotowanie uczniów do konkursu.

Opiekun:
mgr Irmina Jaźwińska