Elektrycy się szkolą

We wtorek 5 grudnia 2017 roku w naszej szkole gościli przedstawiciele firmy F&F z Pabianic. Przeprowadzili szkolenie z użyciem własnych produktów. W spotkaniu brali udział uczniowie I TBEM, II TEG oraz II EW. Motywem przewodnim była automatyka domowa. Uczestnicy dowiedzieli się, że systemem inteligentnego domu możesz zarządzać przy użyciu przycisków naściennych, smartfona, tabletu czy laptopa. Najczęsciej sterujemy oświetleniem, ogrzewaniem, małym agd, roletami, oknami, kamerami, wentylacją, podlewaniem ogrodu. Tylko od właściciela zależy jak zostaną skonfigurowane. Systemy dają niezliczone warianty funkcjonalności. Zaprogramowane wcześniej scenariusze wywołają zdarzenia, w czasie kiedy pracujesz lub oddajesz się swoim zajęciom. Liczymy, że szkolenia branżowe będą odbywały się cyklicznie.

Robert Wojciechowski