Dla uśmiechu dzieci

Prawie 10 lat uczniowie naszej szkoły wspierają swoimi darami osoby potrzebujące i biorą aktywny udział w zbiórkach na rzecz dzieci przebywających w Domu Dziecka „Droga” mieszczącym się  niegdyś w Gościeszynie, a obecnie w Wolsztynie.
W tym roku również nie zawiedli! Korytarz przed salą nr 14 wypełnił się darczyńcami, którzy wspomogli dzieci i młodzież przebywającą w ośrodku.
Podczas tej akcji zebraliśmy niemal 350 rzeczy: past, szczoteczek do zębów, dezodorantów i żeli pod prysznic. Zbiórkę przeprowadziły uczennice z klasy III c/k: Agnieszka Jaworska, Agnieszka Jurga, Kamila Kubowicz oraz Sylwia Nowak.
Wszystkie artykuły zostaną przekazane w najbliższym czasie na ręce Dyrekcji Domu Dziecka w Wolsztynie.
Inicjatorem i organizatorem zbiórek jest p. Katarzyna Marciniak-Helińska