Daria Frankiewicz najlepszym sprzedawcą

20 marca br. odbyła się w naszej szkole VI edycja MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU „NAJLEPSZY SPRZEDAWCA ROKU 2018”.

Patronami i sponsorami konkursu byli: Powiat Kościański, Stowarzyszenie Kupców Ziemi Kościańskiej, Stowarzyszenie Przyjaciół Ratajczaka i Rada Rodziców przy ZSP w Kościanie. Patronat medialny sprawowała Gazeta Kościańska.

W eliminacjach międzyszkolnych o tytuł NAJLEPSZEGO SPRZEDAWCY rywalizowało 10 uczniów ze szkół prowadzonych przez Powiat Kościański: ZS w Krzywiniu, ZSP w Nietążkowie i ZSP w Kościanie.

Uczestnicy konkursu rozwiązywali test obejmujący wiedzę z  przedmiotów zawodowych i wykonywali zadania praktyczne z zakresu prowadzenia sprzedaży.

Tytuł „NAJLEPSZEGO SPRZEDAWCY ROKU 2018” otrzymała Daria Frankiewicz z ZSP w Kościanie.

Pozostałe miejsca:

II  Ilona Poloch – ZSP Nietążkowo

III  Marianna Ciesielska – ZSP Kościan

IV  Błażej Ławniczak –ZSP Kościan

V  Beata Hampel - ZSP Kościan

Nazwiska zwycięzców podczas gali finałowej ogłosiła Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kościanie Małgorzata Durek. Wyróżnieni uczniowie otrzymali nagrody od sponsorów konkursu.

„NAJLEPSZY SPRZEDAWCA ROKU 2018”, Daria Frankiewicz otrzymała ufundowany przez Stowarzyszenie Kupców Ziemi Kościańskiej trzymiesięczny płatny staż w jednym ze sklepów Stowarzyszenia.

Organizatorami konkursu byli nauczyciele ZSP w Kościanie:

Walentyna Zep i Barbara Kaźmierczak-Misiorna.