Bal Studniówkowy 2017

Tradycji stało się zadość i 13 stycznia odbył się Bal Studniówkowy, na który tłumnie przybyli uczniowie czterech klas maturalnych Ratajczaka – 3 LO, 4 TGG, 4 TE i 4 TBM, wraz z osobami towarzyszącymi. Obecni byli także – Dyrekcja, przedstawiciele Rodziców, Wychowawcy i Grono Pedagogiczne.

Godzina 19.00 stała się magiczną, ponieważ o niej właśnie Maturzyści ruszyli dostojnym krokiem w takt poloneza. Po jego odtańczeniu, uroczystego otwarcia Studniówki dokonała Dyrektor Szkoły Małgorzata Durek.

Pląsy, tańce i swawole trwały prawie (!) do białego rana.

Przed Maturzystami – za symbolicznych 100 dni,  istotne  w życiu wydarzenie, czyli egzamin maturalny, do którego teraz już na pewno trzeba zacząć się solidnie przygotowywać…
                                                                                                       M.Z.